Spring naar content

Exportexperts

Onze 14 exportexperts, de zogeheten WTC Trade Associates, hebben allen ruime praktijkervaring in het bedrijfsleven. Samen vormen ze één van de grootste uitvoerders in Nederland van de Rijksregeling Support International Business (SIB). Iedere Trade Associate heeft specifieke branche- en landenkennis, is verbonden aan één of meerdere WTC’s in Nederland en is zorgvuldig gescreend (o.a. Verklaring Omtrent Gedrag).

Mark Agterdenbosch


SABA Centre
WTC Amsterdam & WTC Utrecht
+31 6 515 111 17
m.agterdenbosch@wtcnl.com
Regio’s: Afrika (specialisatie Zuid-Afrika, Zuidelijk & Oostelijk Afrika), Turkije, Golfstaten, Europa, Noord-Amerika
Sectoren: Transport & Logistics, Infrastructure, Agri-business, Renewable Energy, Water, Horticulture, Food & Beverages, Tourism, manufacturing

Aleksandra Boers-Pyra


YARP Marketing Services
WTC Twente
+31 6 461 018 19
a.boers@wtcnl.com
Regio’s: West & Oost Europa
Sectoren: Technologie, SaaS

Peter Boon


Gushikama Business Consult
WTC The Hague
+31 6 535 300 77
peterboon2020@gmail.com
Regio’s: Afrika, Caribisch gebied
Sectoren: Olie, gas en infrastructuur

Alexander van Druten


TNK Brand
WTC Rotterdam
+31 6 472 361 56
a.van.druten@wtcnl.com
Regio’s: USA, China
Sectoren: Consumenten produkten, E-commerce

Freerk Faber


WTC Twente
+31 6 100 378 77
f.faber@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Turkije, Brazilië en Rusland
Sectoren: Energy, Life science & Health, Agri-business

Hakan Kapar


Kapar Consulting
WTC Eindhoven
+31 6 538 937 77
h.kapar@wtcnl.com
Regio’s: Oost Europa, India, Indonesië
Sectoren: EU gefinancierde projecten, juridische advisering

Roland van Marlen


MCSM Services
WTC Eindhoven
+1 484 362 71 47
r.van.marlen@wtcnl.com
Regio’s: Nordic, Midden & Zuid Europa, Verenigde Staten en Zuid Amerika
Sectoren: Project & Design meubilair, Project & Design verlichting, Audio Visuele industrie en Medical products

Rick Muller


RBM Management
WTC Rotterdam
+31 6 502 136 93
r.muller@wtcnl.com
Regio’s: Europa, USA, Azie
Sectoren: Consumenten produkten, Start-Up

Derko den Otter


WTC Twente
+31 6 589 928 75
d.den.otter@wtcnl.com
Regio’s: Noord en Zuid Amerika, Europa, Midden-Oosten, Verre Oosten, Australië en Nieuw-Zeeland
Sectoren: Agri, Animal nutrition, Livestock industry, Horticulture, Water management, Food & Medical

Jacques Roozendaal


EDALE Foreign Trade Consultancy
WTC Almere
+31 6 523 806 11
j.roozendaal@wtcnl.com
Regio’s: Oost -Europa en Eurazië, Israel, China en HongKong
Sectoren: Beveiliging voor banken, Cash solutions, Toegangscontrole, Maakindustrie, Textiel en Consumenten goederen

Evert Jan Schouwstra


WTC Leeuwarden
+31 6 100 345 13
ej.schouwstra@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Midden-Oosten, Azië en Verenigde Staten
Sectoren: Horeca apparatuur, Interior design

Alex Smit


BzB Europe
WTC The Hague
+31 70 392 52 44
a.smit@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Verenigde Staten
Sectoren: Telecom, Cybersecurity, Fintech, E-health, Saas, Fashion, Dutch design, Food& Beverages, Sustainability, start-up, scale-up

Frank Schretlen


Sales in Motion
WTC Rotterdam
+31 85 208 50 40
Regio’s: Europa, Latijns-Amerika, Azië
Sectoren: FMCG, hospitality, travel, entertainment, cosmetics, start-up, scale-up

Jan Temmink


Centrum voor Marketing Projekten B.V.
WTC Twente
+31 6 532 405 53
j.temmink@wtcnl.com
Regio’s: Europa (specialisatie Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland), Verenigde Staten en Canada
Sectoren: Energie (fossiel & duurzaam), Industrie, Agri-business, Food en Bouw