Exportcoaches - WTC NL Spring naar content

Exportcoaches

Onze 15 exportcoaches, de zogeheten WTC Trade Associates, hebben allen ruime praktijkervaring in het bedrijfsleven. Samen vormen ze één van de grootste uitvoerders in Nederland van de Rijksregeling Starters International Business (SIB). Iedere Trade Associate heeft specifieke branche- en landenkennis, is verbonden aan één of meerdere WTC’s in Nederland en is zorgvuldig gescreend (o.a. Verklaring Omtrent Gedrag).

Aleksandra Boers-Pyra


YARP Marketing Services
WTC Twente
+31 6 461 018 19
a.boers@wtcnl.com
Regio’s: West & Oost Europa
Sectoren: Technologie, SaaS

Alexander van Druten


TNK Brand
WTC Rotterdam
+31 6 472 361 56
a.van.druten@wtcnl.com
Regio’s: USA, China
Sectoren: Consumenten produkten, E-commerce

Derko den Otter


ExportStudio
WTC Twente/Leeuwarden
+31 6 161 356 75
d.den.otter@wtcnl.com
Regio’s: Noord en Zuid Amerika, Europa, Midden-Oosten, Verre Oosten, Australië en Nieuw-Zeeland
Sectoren: Agri, Animal nutrition, Livestock industry, Horticulture, Water management, Food & Medical

Evert Jan Schouwstra


WTC Leeuwarden
+31 6 100 345 13
ej.schouwstra@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Midden-Oosten, Azië en Verenigde Staten
Sectoren: Horeca apparatuur, Interior design

Freerk Faber


WTC Twente
+31 6 100 378 77
f.faber@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Turkije, Brazilië en Rusland
Sectoren: Energy, Life science & Health, Agri-business

Hakan Kapar


Kapar Consulting
WTC Eindhoven
+31 6 538 937 77
h.kapar@wtcnl.com
Regio’s: Oost Europa, India, Indonesië
Sectoren: EU gefinancierde projecten, juridische advisering

Jacques Roozendaal


EDALE Foreign Trade Consultancy
WTC Almere
+31 06 52386 11
jroozendaal@edale.nl
Regio’s: Oost -Europa en Eurazië, Israel, China en HongKong
Sectoren: Beveiliging voor banken, Cash solutions, Toegangscontrole, Maakindustrie, Textiel en Consumenten goederen

Jan Temmink


Centrum voor Marketing Projekten B.V.
WTC Twente
+31 6 532 405 53
j.temmink@wtcnl.com
Regio’s: Europa (specialisatie Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland), Verenigde Staten en Canada
Sectoren: Energie (fossiel & duurzaam), Industrie, Agri-business, Food en Bouw

Nico Arfman


Biosope Consult
WTC Twente
+31 6 542 481 52
n.arfman@wtcnl.com
Regio’s: Europa, USA, Canada, Verenigd Koninkrijk, India
Sectoren: Life sciences, medische technologie.

Rick Muller


RBM Management
WTC Rotterdam
+31 6 502 136 93
r.muller@wtcnl.com
Regio’s: Europa, USA, Azie
Sectoren: Consumenten produkten, Start-Up

Rikus Stuut


WTC Leeuwarden
+31 6 304 413 18
r.stuut@wtcnl.com
Regio’s: Noord- en Oost Europa, Rusland, Duitsland
Sectoren: B2B productie, marktentree strategie,energie, agro-food, agrarisch

Roland van Marlen


MCSM Services
WTC Eindhoven
+1 484 362 71 47
r.van.marlen@wtcnl.com
Regio’s: Nordic, Midden & Zuid Europa, Verenigde Staten en Zuid Amerika
Sectoren: Project & Design meubilair, Project & Design verlichting, Audio Visuele industrie en Medical products

Ronald Baar


RMB Source
WTC Amsterdam
+31 6 364 306 86
r.baar@wtcnl.com
Regio’s: Europa, Azie, USA
Sectoren: Business development, websites, social media, purchasing, outsourcing (focus on technical products).

Sabine van Egeraat


Klopy Outspoken Communiation
WTC Amsterdam
+31 6 218 021 65
s.van.egeraat@wtcnl.com
Regio’s: West, Oost & Zuid Europa, Verenigde Staten, Canada, Latijns Amerika en India
Sectoren: Banking/Insurance/Real estate, Accountancy/Consultancy, Oil & Gas/Mining/Chemicals, ICT/Software solutions, FMCG/Impact investments, Automotive/Life science, Food retail/Hospitality, Logistics en Mobility

Yoav Amiri


Remington Business Group
WTC Almere
+31 6 315 114 57
y.amiri@wtcnl.com
Regio’s: Zuid Europa, Noord Amerika
Sectoren: Software, Fintech, Banking and Travel industry